Карта Соборна УкраїнаВипуск карти присвячено 90-й річниці Великої Злуки ( об'єднання УНР та ЗУНР в єдину державу) 22 січня 1919р.
      Окремої настінної карти соборної УНР раніше не існувало. Існуючі історичні карти УНР в різноманітних атласах часто заперечують одна одну, є неповними і не дають цілісної картини державного будівництва 1918-1919рр.
 Карта "Соборна Україна" відображає державний кордон Української Народної Республіки саме на день Злуки (22.01.1919р.). У порівнянні з сучасною Україною (площа 603 тис.км.кв.) тодішня УНР була в 1,6 рази більшою (площа бл.950 тис.км.кв.).
      Сучасна Україна не є соборною державою, бо значна кількість українських етнічних земель періоду УНР пербувають в складі інших держав. Кубань, Ставропілля, Чорноморщина, Сх. Слобожанщина, Стародубщина - в Росії. Берестейщина, Гомельщина - в Білорусі. Підляшшя, Холмщина, Надсяння, Пн.Лемківщина - в Польщі. Пд.Лемківщина - в Словаччині. Мармарощина, Пд.Буковина - в Румунії. Придністров'я - окрема квазі-держава.
 Зате, сучасна Україна, на відміну від УНР, повернула собі Пд-Зх.Закарпаття, част.Буковини, Пн.Бесарабію, Буджак, част.Таганрощини.
      На карті окремо виділено деякі регіони компактного проживання українців на Сході, т.зв. клини.
 Малиновий клин - Пн.Кавказ (Кубань, Ставропілля,Чорноморщина, Терщина).
 Сірий клин - Пн.Казахстан і Пд.Зах.Сибір (Пд.Омської, Новосибірської обл., Алтайського краю), 460тис.км.кв.
 Зелений клин - Пд.част. Далекого Сходу ( 1 - 2,1 млн.км.кв.).
 Жовтий клин - Нижнє і Середнє Поволжжя.


Коментарі